Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit?

"WOMAN AND WATER"

Projekt 2021

"WOMAN AND WATER"

Na letošní rok, pokud to situace dovolí, připravuji sérii výstav autorských fotografií tentokrát věnováno tématu „žena a voda“. Jedná se o fotografie, které zachycují krásu a ladnost ženských tvarů v různé kombinaci s živlem, který dokáže podtrhnout spojení života a přírody.

SPOLUPRÁCE: Ani ta nejkrásnější fotografie, zařazená do tohoto projektu se neobejde bez modelky, která se stane součástí okamžiku, který je zachycen na těchto fotografiích. Pro nafocení dalších snímků je otevřená spolupráce ženám, dívkám, které se chtějí stát součástí tohoto projektu a aktivně se podílet na vytvoření malých uměleckých dílek. Podloženo smlouvou, ve které bude mimo jiné uvedeno, zda modelka souhlasí s uvedením jejího jména u konkrétních fotografií nebo se bude jednat o anonymní fotografie, bez tváře a bez označení jména modelky.

POŽADAVKY: Věk 18 – 30 let, pěkná postava, štíhlá až pološtíhlá, chuť nafotit krásné fotografie ve stylu vkusných aktů. Nehledám profesionální modelky, ale ženy, které se nebojí ukázat svou krásu. Žádné předchozí zkušenosti s focením nejsou potřeba. Za 11 let focení se vždy dokázala udělat pohodová atmosféra, aby výsledné fotografie byly vždy o přirozenosti a pohodě. Přihlásit se můžete na email rv.foto@seznam.cz  nebo přes Messenger na www.facebook.com/rvfotostudio/

VÝSLEDEK: Vytvoření série vkusných a uměleckých fotografií, které se světu předvedou v tištěné podobě na několika výstavách spojených s vernisáží, kde budou modelky také pozvány. Účelem této výstavy je přiblížit lidem znova kulturu, ukázat, že i fotografie může být umělecké dílo a přispět trochou pozitivního do této doby.  

Obchodní podmínky/ GDPR/ EET

Obchodní podmínky

GDPR

EET

Kde nás najdete

Ostrava

KONTAKT

Kontakty
Logo
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz